Arkas Tape

ARKAS - akce Tejpování ZDARMA

ViewBag.ArticleDetailContent[

Arkas Professional Tape společně s partnerem Dexter Academy vytvořil úžasnou akci pro všechny návštěvníky veletrhu Inter Beauty. Každý kdo se zastavil na stánku Arkas se mohl nechat zdarma otejpovat páskami Arkas Professional Tape, zakoupit si tejpy Arkas za veletžní ceny nebo získat kurz tejpování za polovinu ceny.

Arkas Professional Tape - akce tejpování zdarma

Zkušení Arkas tejpaři pracovali oba dny veletrhu na 100% a o tejpování neměli nouzi.  Tejpovaly se skoro všechny partie, namožená záda, ruce, nohy prostě všude. Díky vlastnostem tejpů Arkas si mohli účastníci veletrh v klidu projít s pocitem úlevy. 

Tejpaři značky Arkas během veletržní akce Tejpování zdarma

Během veletrhu mohli také návštěvníci narazit na krásnou Arkas hostesku. O tom, že lákala pozornost není pochyb. Vůbec nevíme, čím to mohlo být, nejspíš ty letáčky s akcí na tejpy Arkas :)

Krásná hosteska Arkas Professional Tape

Musíme také jak se říká  "vypíchnout", že motiv na naší Arkas hostesku vytvořila paní Helena Jordana Skuhrovcová z firmy face-painting.cz, která vyhrála první místo v soutěži o nejhezčí body paint.

Arkas hosteska s motivem z dílny face-painting paní Heleny Skuhrovcové

Značka Arkas také připravila pro zámce zajímavou prodejní akci a díky partnersví s mezinárodní školící akademií Dexter Academy mohli zájemci získat kurz tejpování za polovinu ceny. 

Arkas tejpy pro každého

Tejpovací akce Arkas - Tejpování ZDARMA měla neskutečný úspěch a chceme poděkovat všem kdo se na ni podíleli a všem kdo se přišli nechat otejpovat tejpami Arkas Professional Tape. Na všechny se budeme znovu těšit.

Arkas Professional Tape hosteska u vitríny s tejpamy Arkas